Oficiální webové stránky obce Klokočí
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Pozvánky na akce obce > 25.6. - Oslavy 650 let obce

25.6. - Oslavy 650 let obceVážení spoluobčané,
vinnou loňské epidemie nemohly proběhnout oslavy 650 let od první písemné zmínky o naší obci. Rádi bychom Vás tedy pozvali na odloženou oslavu v sobotu 25.6.2022 od 13:30 , během které si toto významné výročí připomeneme a při té příležitosti provedeme žehnání rekonstruovaného křížku u cesty směrem na Hrabůvku, kde také celá oslava začne.
Chceme Vás také požádat, zda můžete předat informaci o připravované akci všem rodákům a přátelům naší obce, aby mohli 650 let Klokočí oslavit společně s námi. 
 
Kopie návrhu Green Kids Illustration Math Tutor Flyer (2).jpgKopie návrhu Green Kids Illustration Math Tutor Flyer (3).jpg