Oficiální webové stránky obce Klokočí

Krajánek.pdf

kvě 06

Hasiči radí....

V příloze naleznete preventivní informace z oblasti požární ochrany pro stávající období.

npor. Ing. Radim Slovák
vedoucí směny OPIS
HZS Olomouckého kraje

Květen- základní informace - nebezpečí proměnlivosti počasí.pdf

kvě 05

Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji III.

Olomoucký kraj plánuje dne 30. 4. 2019 vyhlásit dotační program Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji III. V rámci tohoto dotačního programu mohou občané kraje, resp. vlastníci rodinných domů na území Olomouckého kraje požádat o dotaci na výměnu stávajícího kotle na pevná paliva s ručním přikládáním za kotel na pevná paliva spalující výhradně biomasu, tepelné čerpadlo nebo plynový kondenzační kotel.

Příjem žádostí (formou elektronické evidence žádostí přes aplikaci na webových stránkách Olomouckého kraje) bude spuštěn od 4. 6. 2019 (10:00 hodin) do 31. 12. 2019 (12:00 hod.).

V období od vyhlášení dotačního programu do zahájení příjmu žádostí bude Olomoucký kraj pořádat informační semináře pro žadatele ve vybraných městech Olomouckého kraje. Konkrétní místa a termíny konání naleznete v přiložené pozvánce.

Pozvánka_III.pdf

kvě 01

Příměstský tábor s Veselou vědou Hranice

Datum konání: 22. 7. 2019 - 26. 7. 2019