Oficiální webové stránky obce Klokočí
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Změna způsobu oznamování plánovaných odstávek elektřiny

Změna způsobu oznamování plánovaných odstávek elektřinyV návaznosti na změnu způsobu oznamování plánovaných odstávek elektřiny a informační kampaň Léta s letáky končí bychom Vás rádi seznámili se změnami.
Od 1. 1. 2021 se již nevylepují papírová oznámení a přecházíme na elektronický způsob informování. Každý zákazník si může sjednat zasílání upozornění na plánované odstávky ke svému odběrnému místu e-mailem nebo SMS zdarma na www.cezdistribuce.cz/sluzba.
Pro veřejnost jsou informace k dispozici také na stránkách www.cezdistribuce.cz/odstavky, a to vždy nejpozději 15 dnů před konáním odstávky.

 

Zároveň Vám nabízíme možnost získat informaci o odstávkám elektřiny přímo na internetové stránce naší obce:                               https://www.obecklokoci.cz/odstavky-elektriny

O odstávce dostanete informaci samozřejmě i prostřednictvím zpráv Mobilního rozhlasu. 

leta-s-letaky-konci-cez-distribuce-meni-zpusob-oznamovani-odstavek-20201102-114828.jpg