Oficiální webové stránky obce Klokočí
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Připomenutí - Jak se daří, co se líbí, kde to skřípe, co tu chybí

Připomenutí - Jak se daří, co se líbí, kde to skřípe, co tu chybíPřipomenutí

 

Na začátku ledna jsme Vás informovali o dotazníkovém šetření mezi obyvateli hranického regionu. Blíží se uzávěrka tohoto šetření - pondělí 15.2.. Chceme poděkovat všem občanům, kteří dotazník již vyplnili (v Klokočí jich bylo 10) a zároveň požádat ty ostatní, aby se ještě do dotazníkového šetření ještě zapojili. Potřebné informace k dotazníku najdete níže.

 

Jak se daří, co se líbí, kde to skřípe, co tu chybí: vyjádřete se k budoucnosti naší obce i regionu

 

Organizace zaměřující se na rozvoj regionu Hranicko v těchto dnech spouštějí dotazníkové šetření mezi obyvateli regionu, které bude důležitým podkladem pro nastavení rozvojových oblastí a priorit jak jednotlivých obcí, tak celého Hranicka pro období let 2021 až 2027. Prosíme Vás tímto o 10 až 15 minut Vašeho času a vyplnění zcela anonymního dotazníku na odkazu 

                                                          www.regionhranicko.cz/dotaznik      

Pro správné nastavení směrů rozvoje je velmi důležité znát Vaše aktuální názory a přání, potřebujeme vědět, jak jste (ne)spokojeni s kvalitou života v naší obci, s dopravou, bezpečností, životním prostředím, možnostmi trávení volného času či nabídkou služeb. Chceme vědět, v čem vidíte příležitosti a v čem pro změnu ohrožení Vašeho spokojeného a šťastného žití na venkově.

Budeme rádi, když o dotazníku a tomto odkazu řeknete také svým rodinným příslušníkům, známým a kolegům.

Kromě této internetové verze existuje též tištěná podoba určená především pro osoby bez přístupu k internetu. Prázdné dotazníky jsou k dispozici na našem obecním úřadu, kde je připraven rovněž i sběrný box či můžete vhodit vyplněný dotazník do naší poštovní schránky.

S dotazy se obracejte na manažera MAS Hranicko :

Mgr. Františka Kopeckého, tel.: 773583020, e-mail: f.kopecky@regionhranicko.cz

 

Uzávěrka pro sběr dotazníků je 15. února 2021.

Předem děkujeme za Váš aktivní zájem!