Oficiální webové stránky obce Klokočí
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Oznámení o preventivním odkalování vodovodních přivaděčů 2022

Oznámení o preventivním odkalování vodovodních přivaděčů 2022Dobrý den,

oznamujeme Vám, že dne 23.10.2022 od 17:00 do 24.10.2022 do 6:00 hodin proběhne preventivní odkalování vodovodních přivaděčů pro město Hranice a okolí z vodojemu Moravská Brána po čerpací stanici v Drahotuších pod CTP Hranice – I. a II. etapa. Tyto práce se budou provádět v nočních hodinách, aby dopad na zásobení odběratelů ve městě a okolí byl minimalizován ( nebude přerušena dodávka vody ). V souvislosti s těmito pracemi může dojít k poklesům tlaku ve vodovodech, vodovodních přípojkách i ve vnitřních domovních rozvodech, nebo ke zhoršení fyzikálních vlastností pitné vody ( zbarvení ) a pokud tyto v krátké době neodezní je nutno tuto závadu nahlásit na Centrální vodárenský dispečink VaK Přerov, a.s. telefon 800 167 427 nebo na e-mail: dispecink@vakpr.cz. Poté pohotovostní služba provozu vodovodů provede odkalení rozvodných řadů. Současně se omlouváme odběratelům za způsobené potíže v zásobování a děkujeme za pochopení nutných opatření při provádění preventivního odkalovaní vodovodních přivaděčů pro město.

 

Dispečer CVD VaK Přerov, a.s. – zajistí doplnění vodojemů Hromůvka II., Klokočí, Milenov a Hrabůvka na maximální hladinu.

Pracovník VaK Přerov, a.s. provozu vodovodů zodpovědný za odkalování PŘ I. etapy je – mistr PVH I. p. Marek Janičko, mobil 604 666 734,

e-mail: janicko@vakpr.cz a odkalování PŘ  II. etapy je mistr PVH II. p. Bohumil Pelíšek, mobil 602 584 339, e-mail: pelisek@vakpr.cz.