Oficiální webové stránky obce Klokočí
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Jarní výzva

Jarní výzvaZdravím všechny příznivce Dámského spolku Klokočky. Myslíme na Vás i v době, která není příznivá pro činnost našeho spolku. Snažili jsme se aktivitu malinko oživit alespoň tím, že jsme pro Vás i Vaše děti umístili ptačí krmítka po obci. Jsme rádi, že se našla řada aktivních občanů a občánků, co se zapojili a krmítka jsou pořád pro ptáčky naplněná. 

    Vzhledem k tomu, že se blíží jaro, chceme Vás oslovit v další výzvě. Tentokrát se jedná o procházky s účelem úklidu obce a okolí. Pokud si s dětmi, nebo jen tak vyrazíte na procházku, vezměte si s sebou i pytel na odpadky a rukavice. Po cestě jistě potkáte odhozený nepořádek, který by neměl nic v přírodě dělat. Nalezené odpadky můžete nechat poté u popelnic Obecního úřadu.

     Mrzí nás, že se nemůže tento úklid uskutečnit hromadně s dětmi. Vždy nás těšilo, když jsme viděli jak se všichni účastníci činí a  odměna v podobě posezení u špekáčků byla zasloužená.  Prosím pokud se tedy rozhodnete výzvu vyslyšet a zapojit se do ní, můžete posílat fotografie s vaším "úlovkem" na MartinaViki@atlas.cz nebo na WatsApp. 

     Pokud dojde k rozvolnění, alespoň na venkovní akce, budeme Vás informovat. Jistě bychom pro děti připravili nějakou zábavu. 

Přejeme Vám hodně zdaru a věříme, že se ještě letos na nějaké společenské akci uvidíme. 

     Za Dámský spolek Klokočky Martina Martinková