Úvod > Život v obci > Aktuality > Jak se daří, co se líbí, kde to skřípe, co tu chybí

Jak se daří, co se líbí, kde to skřípe, co tu chybí

Jak se daří, co se líbí, kde to skřípe, co tu chybí: vyjádřete se k budoucnosti naší obce i regionu

Organizace zaměřující se na rozvoj regionu Hranicko v těchto dnech spouštějí dotazníkové šetření mezi obyvateli regionu, které bude důležitým podkladem pro nastavení rozvojových oblastí a priorit jak jednotlivých obcí, tak celého Hranicka pro období let 2021 až 2027. Prosíme Vás tímto o 10 až 15 minut Vašeho času a vyplnění zcela anonymního dotazníku na odkazu

www.regionhranicko.cz/dotaznik

Pro správné nastavení směrů rozvoje je velmi důležité znát Vaše aktuální názory a přání, potřebujeme vědět, jak jste (ne)spokojeni s kvalitou života v naší obci, s dopravou, bezpečností, životním prostředím, možnostmi trávení volného času či nabídkou služeb. Chceme vědět, v čem vidíte příležitosti a v čem pro změnu ohrožení Vašeho spokojeného a šťastného žití na venkově.

Budeme rádi, když o dotazníku a tomto odkazu řeknete také svým rodinným příslušníkům, známým a kolegům.

Kromě této internetové verze existuje též tištěná podoba určená především pro osoby bez přístupu k internetu. Prázdné dotazníky jsou k dispozici na našem obecním úřadu, kde je připraven rovněž i sběrný box či můžete vhodit vyplněný dotazník do naší poštovní schránky.

S dotazy se obracejte na manažera MAS Hranicko :

Mgr. Františka Kopeckého, tel.: 773583020, e-mail: f.kopecky@regionhranicko.cz

Uzávěrka pro sběr dotazníků je 15. února 2021.

Předem děkujeme za Váš aktivní zájem!