Úvod > Život v obci > Aktuality > Bazárek + sbírka Pomoc Ukrajině přímo v Klokočí

Bazárek + sbírka Pomoc Ukrajině přímo v Klokočí

Připomínáme, že již tuto sobotu proběhne Bazárek dětského oblečení, hraček a sportovních potřeb.

KloKočky se zároveň rozhodly podpořit sbírku na Pomoc Ukrajině, kterou organizuje Charita Hranice.

V době trvání Bazárku a pak v pondělí (7.3.), středu (9.3) a čtvrtek (10.3.) můžete přinést věci do této sbírky do Obecního domu v Klokočí. Následně bude zajištěno hromadné předání Charitě Hranice.

Je možné darovat tyto věci a potraviny:

Materiální sbírka

POUZE termo deky, lehké přikrývky, spacáky, karimatky, čepice, rukavice, termo prádlo, spodní prádlo, ponožky, powerbanky , lékárničky, obvazový materiál, svítilny a baterie, plastové lžičky, jednorázové talířky!!

Z drogerie POUZE vlhčené ubrousky, dětské pleny, mýdlo, sprchový gel, kartáčky na zuby, zubní pasty, dámské vložky!!!

Potravinová sbírka

POUZE masové konzervy, minerální voda v balení max. 1l, instantní nebo hrníčkové polévky, paštiky, čaj, přesnídávky, oplatky, sušenky, piškoty, rybičky, rýžové chlebíčky, knäckebroty, extrudovaný chléb, mléčná výživa pro děti, sušené mléko , hotová jídla a polotovary, droždí , mouka , pohanka, těstoviny, slunečnicový a řepkový olej!!!

plakát - pomoc pro Ukrajinu.jpgBazárek 2022[1].jpg