Změna velikosti písma

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6
Ukliďme Klokočí 2024
7
8 9 10
VEŘEJNÉ PROJEDNÁNÍ ZMĚNY ÚZEMNÍ PLÁNU a VEŘEJNÁ SCHŮZE
11
Svoz odpadu: plast + kompozitní obaly
12 13 14
15 16
Svoz odpadu: komunál
17 18 19 20 21
22 23 24 25
Květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc 2024
Svoz odpadu: papír
26
Květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc 2024
27
Květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc 2024
Slet čarodějnic
Pálení čarodějnic
28
Květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc 2024
29 30 1 2 3 4 5

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Klokočské srandobraní > Klokočské srandobraní 2009

Klokočské srandobraní 2009

          Dne 29.8.2009 se v Klokočí na hřišti za obecním úřadem uskutečnil nultý ročník sportovní akce, kde šest soutěžních týmů soupeřilo v netradičních sportovních disciplínách. Soutěže se zúčastnily týmy z Milenova, Hrabůvky, Radíkova, dva týmy z Drahotuš, z nichž jeden měl originální název Černé vdovy, a domácí tým z Klokočí.Během sportovního klání na soutěžící čekalo spoustu disciplín, které prověřily nejen jejich sportovního ducha, týmovou spolupráci, zručnost a kreativitu, ale byly také provětrány jejich mozkové závity.

     Zapálení a dobrou náladu soutěžících nezkazilo ani nepříznivé počasí. Boj byl velice vyrovnaný až do konce. První místo nakonec obsadilo domácí družstvo z Klokočí, na druhém místě skončilo družstvo z Drahotuš, třetí příčka patřila Hrabůvce, čtvrtou pozici si rozdělilo družstvo z Radíkova a Černé vdovy a na pátém místě skončilo družstvo z Milenova. Byla vyhlášena také speciální cena pro družstvo Hrabůvky za nejnápaditější tým, který měl po celé odpoledne připraveno spoustu zábavných vstupů. Ani klokočští muži se nenechali zahambit a pobavili publikum choreograficky náročným tanečním vstupem s pompony. Sportovní odpoledne bylo zakončeno taneční zábavou se skupinou Minimax.

     Akce se setkala s velkým ohlasem jak samotných soutěžících, tak i diváků, proto věříme, že to nebyl poslední ročník a stane se z této akce nová tradice sportovního léta v Klokočí.

     Klokočské srandobraní vzniklo za podpory z programu Make a Connection – Připoj se, společného programu Nadace rozvoje občanské společnosti a společnosti Nokia. Dík patří také všem sponzorům a občanům Klokočí, kteří se podíleli na zabezpečení chodu celé akce.

Fotky z akce

http://klokocaci.rajce.idnes.cz/Klokocske_srandobrani

http://martinaviki.rajce.idnes.cz/Klokocske_srandobrani_naostro/ 

  http://martinaviki.rajce.idnes.cz/Klokocske_srandobrani_pripravy/

http://martinaviki.rajce.idnes.cz/Klokocske_srandobrani_sehravka/

 

Povídky, které vytvořily soutěžní družstva