Úvod > Život v obci > Současnost > Turistika a kultura

Turistika a kultura

Turistika

cyklostezka č. 6173Přes obec vede cyklostezka č. 6173 a č. 6241 směrem na poslední výběžky Oderských vrchů směr Radíkov a Středolesí.

Přes obec vede také zelená turistická značka, která vás dovede přes řeku Bečvu kolem přírodní rezervace Bukoveček údolím potoka Krkavec do lázní Teplice nad Bečvou. Odtud můžete pokračovat po téže značce k Hranické propasti, nejhlubší propasti ve střední Evropě. Zelená turistická značka vás kolem přírodních rezervací Hůrka, Velká a Malá Kobylanka až do Hranic, kde na náměstí končí.

Mapa mapa
Žízniví cyklisti a turisti mohou uhasit žízeň a nabrat sílu před dalšími kilometry v místní hospůdce U Jarky uprostřed obce. Také přilehlý park nabízí krásné místo k odpočinku.

Hostinec Nádrž

masopust

Pořádáme dětský den, organizujeme vítání občánků, oslavu svátku matek, blahopřání jubilantům a také hraní štědrovečerních koled na návsi na štědrý den. Každoročně zde probíhá vodění medvěda a v sále místní hospůdky také zábavy, plesy, veselice a maškarní bály. Na úvodní straně naleznete aktuální přehled kulturních akcí.