Úvod > Život v obci > Klokočské srandobraní > Klokočské srandobraní 2017

Klokočské srandobraní aneb Byl jednou jeden život

TRIKO_JPG.jpg

Klokočské srandobraní už buší na vrata. A letos již podeváté.

Kdy: sobota 19.8.2017 od 13 hodin

Kde: Na hřišti za obecním úřadem v Klokočí

Tématem letošního ročníku bude Byl jednou jeden život.  V rámci soutěžení i doprovodného programu se budete moci přenést do batolecího období, pohrajete si ve školce, opět zakusíte těžké břímě školních povinností, prožijete první lásku, nastoupíte do zaměstnání a nebo si naopak zkusíte, jak se budete cítit jako důchodci.

Součástí akce bude koutek  pro děti, dospělé i  seniory, POGO skákací tyče a klokaní boty, skákací hrad, trampolína, poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu, grilované speciality Oldřicha Kubeši, hraje a moderuje DJ Milan.

Podmínky účasti:

Soutěžní družstvo, které bude mít 6 soutěžících, z toho alespoň 3 ženy. Jeden účastník musí mít pod 18 let (včetně) a jeden nad 45 let (včetně). Je zakázána výměna účastníků v průběhu soutěže. Výměna je možná pouze v případě úrazu. Musí však být zachována struktura družstva.

Závazné přihlášení a zaplacení startovného do 30.7.2017 včetně.

Startovné činí 600,-/družstvo.

V ceně startovného je zahrnuto občerstvení účastníků a nezapomenutelné sportovní a kulturní zážitky. Každý účastník obdrží tričko s logem akce.

Způsoby přihlášení:

Mailem: Martině Tůmové - martinaviki@atlas.cz

Mobilem: Martině Tůmové - 774 504 405

Přihlašujte se pouze uvedenými způsoby, ať víme, že to s účastí na srandobraní myslíte opravdu vážně a že si to na poslední chvíli nerozmyslíte.

Limit je 6 soutěžních družstev. Po zkušenostech z předchozích ročníků budeme nekompromisně spravedliví. Přednost mají ti, co zaplatí dříve startovné. Někteří se sice přihlásili mezi prvními, ale na platbu jsme čekali až téměř do poslední chvíle a ostatní soutěžící jsme museli držet v nejistotě jako náhradníky, což bylo nepříjemné pro obě strany.

Pokud se na poslední chvíli rozhodnete, že byste chtěli také soutěžit, je možné se přihlásit i v den akce (pouze při nenaplnění limitu družstev), ale pouze do 12:45 a bez nároku hodnotný dárek s logem akce.

Odhlásit se po termínu také můžete, ale bez nároku na vrácení startovného.

Způsoby platby:

Na účet: 209209817/0600

Osobně: Martině Tůmové (u Šnajdárků, Klokočí 8) nebo Martině Martinkové (Klokočí 46)

Časový harmonogram akce:

12:30 - Prezentace soutěžních družstev

U prezentace dostanete propozice se stručným nástinem disciplín a poukázku na občerstvení. Odevzdáte vyplněný seznam účastníků, který si můžete stáhnout na této stránce, nebo jej vyplníte na místě.

13:00 - Začátek soutěžního klání

15:00 - Pauza na jídlo (čas se může změnit v závislosti na vyčerpanosti závodníků :-))

18:00 - Vyhlášení vítězů

Pro všechna družstva máme připraveny ceny. Tričko však dostanou pouze včas přihlášení účastníci.

18:30 – Přátelské posezení u piva a volná zábava

Po srandobraní nemusíte spěchat domů, ale můžete se zdržet a neformálně s ostatními probrat dojmy z celého dne.

S jakýmikoliv dotazy se obracejte na Martinu Tůmovou, martinaviki@atlas.cz, 774 504 405

Seznam účastníků.docx