Úvod > Život v obci > Klokočské srandobraní > Klokočské srandobraní 2014

Klokočské srandobraní 2014

V sobotu 23.8.2014 se na hřišti za obecním úřadem konal již 6. ročník Klokočského srandobraní, který se letos nesl v duchu Zimních her v KLOKOCHI. Soutěže se zúčastnilo 6 družstev, která přípravu pojala opravdu zodpovědně a svými převleky a sportovními výkony pobavila všechny přihlížející.

Soutěžní klání začalo v 13:00 slavnostním zahajovacím ceremoniálem a zapálením pochodně, se kterou až z dalekého Ruska přiběhla Raisa Petrovna Smetaninová. Odpolední soutěžení bylo rozděleno na 2 bloky, kde si soutěžící vyzkoušeli nejrůznější zimní disciplíny.

V přestávce proběhlo povídání o psím spřežení s praktickou ukázkou mushera a vystoupení malých slečen Elišky a Adélky s kruhy.

Na hřišti se za celý den protočilo bezmála 200 diváků, kteří si kromě povzbuzování soutěžících, mohli vyzkoušet jízdu na psím spřežení, snowboard simulátor, trampolínu, vyválet se ve sněhu, navštívit mausoleum a Kreml nebo ochutnat výborné klobásky z udírny. Pro všechny případy byl připraven ski servis, který po celou dobu promazával jak výbavu, tak samotné soutěžící. Přítomni byli také pyrotechnik a expert na řešení průserů všeho druhu, kteří se během odpoledne několikrát hodili. V infokoutku MAS Hranicko se mohli diváci seznámit s činností této akční skupiny a prohlédnout si jejich informační materiály.

Atmosféru celého dne dokreslil svou hudbou a moderovaním DJ Pavel Humplík a Milan Pustil Nepustil.

Počasí bylo navzdory předchozím deštivým dnům poměrně příznivé a nic tak nebránilo tomu, vychutnat si předposlední prázdninový víkend plnými doušky.

Akci uspořádal místní Dámský spolek Klokočky ve spolupráci s MAS Hranicko. Velký dík také patří OÚ Klokočí a Sboru dobrovolných hasičů z Klokočí za jejich podporu.

Děkujeme také šesti skvělým družstvům za jejich účast, originalitu a kvalitní sportovní výkony :-)

Pořadí:

1. Hašiši Klokočí
  2. Drahotusochi
  3. Myšulini
  4. Palchachi Prsťachi
  5. Nu Pogadite
  6. Galové

Fotogalerie:

Archiv:

Fotogalerie a výsledky minulých ročníků