Úvodní stránka > Aktuality > Informace o plánované údržbě vodárenských zařízení v obcích a místních částech Klokočí, Mi

Datum konání:
13.5.2019
Datum ukončení:
19.5.2019

Dobrý den,

oznamujeme Vám, že ve 20 týdnu 2019 proběhne plánovaná údržba vodárenských zařízení v obcích a místních částech Klokočí, Milenov, Rybáře. V rámci kontroly se provede odzkoušení šoupátek, hydrantů, odposlech vodovodních přípojek, označení vodárenských poklopů (VP, PD), odkalení rozvodných řadů a koncových větví vodovodů. Po dobu provádění údržby vodárenských zařízení nebude přerušena dodávka pitné vody odběratelům.

Pracovník zodpovědný za provádění těchto prací je – mistr PVH I. p. Štípek Václav, mobil 602 582 695.