Oficiální webové stránky obce Klokočí
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Informace pro občany k obnovení provozu Obecního úřadu

Informace pro občany k obnovení provozu Obecního úřaduObecnídům8.jpgVážení spoluobčané,

od středy 22.4.2020 obnovujeme provoz Obecního úřadu, který je zpět přestěhován do prostor rekonstruovaného Obecního domu.

Bohužel, současný nouzový stav nám neumožňuje provést slavnostní otevření Obecního domu, které bylo původně plánováno na 25.4. Věřím, že se situace postupně uklidní a slavnostní otevření se uskuteční v náhradním termínu, o kterém Vás budeme včas informovat.

Úřední hodiny jsou: pondělí a středa  17:00 - 19:00

Vzhledem k trvání nouzového stavu stále doporučujeme občanům, aby zvážili osobní návštěvu Obecního úřadu a aby i nadále preferovali jiné formy komunikace s úřadem.

 

Pokud to lze, využijte možnost elektronické komunikace přes email ou@obecklokoci.cz, elektronického podání zaslaného do datové schránky obce ID: b8sbkqk nebo telefonní kontakt 602 514 342.

 

Pro úhradu místních poplatků upřednostněte bezhotovostní platbu. Bližší informace k úhradě naleznete v samostatné zprávě.

 

Povinností občanů je vstupovat do všech prostor OÚ s ochrannými prostředky dýchacích cest (roušky, respirátory, šátky, šály a obdobné tkaniny), při vstupu použít dezinfekci rukou a dodržovat rozestup mezi osobami alespoň 2 metry.

 

Velice děkujeme za ohleduplnost a dodržování předepsaných nařízení. 

Ing. Marek Dohnal, starosta