Úvodní stránka > Klokočské srandobraní > Klokočské srandobraní 2012

Klokočské srandobraní 2012

V sobotu 1.9.2012 se na hřišti za obecním úřadem v Klokočí uskutečnil již 4. ročník Klokočského srandobraní tentokrát ve stylu Čundr country show. Letošní ročník byl ovlivněn kolizí termínů několika akcí a byl velký problém postavit družstva. Oficiálně se nám přihlásily jen tři družstva - Králové z Drahotuš, Mišmaš team Hranice a domácí Klokočí. Naštěstí byli diváci sportuchtiví a podařilo se nám na místě při prezentaci postavit ještě další dvě družstva - Crazy Wolf team a Slezina, aneb děti ráje, což byl vůbec nejmladší tým, složený téměř ze samých dětí.

Soutěžilo se celkem v sedmi netradičních disciplínách. Některé disciplíny daly soutěžícím pořádně zabrat. Soutěžní klání bylo až do poslední chvíle napínavé a výsledky byly pro některé překvapivé.

Během soutěží pobavila družstva diváky svými vystoupeními stejně jako Klokočky, které předvedly bezchybnou sestavu aerobiku.

Byl připraven i dětský herní koutek proděti s trampolínou, krabicovým hradem, prakovou střelnicí a malováním. Děti se mohly svézt také na ponících.

Za podporu děkujeme Obecnímu úřadu Klokočí, Mikroregionu Podlesí a všem milovníkům sportu a dobré zábavy.

1. místo: Králové z Drahotuš

2. místo: Klokočí